Ο Πολιτιστικός & Μορφωτικός Σύλλογος Φυτειών "Ακαρνανικό Φως" διοργανώνει λαικο-δημοτικη βραδιά με τους Σπύρο Κουτρουμάνο, Βάσω Αθανασάκη, Μαρίνα Λαζαράκη και Βαγγέλη Παντιώρα, το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh5k5pG4EzoqSBDmvXXpbw3DKPnnIsuRbi_IhYb2gxkI144JskbUh0wG8DygzUpQyDfqFVlZ3J873If4RgYLkv20Bxk1yCnMR9Jk4Gq_T-CHwVvYzUOyHC24AlCmnHwKhfH5ydF4mwHwL4ofCeDmCmcAdumQ1WclblyTCRReN2_25Ep3HBT093Shmyk/w775-h1265/307128335_5440021249378533_7149923277035942979_n.jpg)
Ο Πολιτιστικός & Μορφωτικός Σύλλογος Φυτειών "Ακαρνανικό Φως" διοργανώνει λαικο-δημοτικη βραδιά με τους Σπύρο Κουτρουμάνο, Βάσω Αθανασάκη, Μαρίνα Λαζαράκη και Βαγγέλη Παντιώρα, το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου.
0 Comments